Linie Autokarowe Eurolines. Tanie Bilety online


Idź do treści

Bilety Eurolines MądelTrans, Przewozy Autobusowe Polska Węgry

Przewozy Eurolines MądelTrans

Autokary Eurolines MądelTrans na Węgry
Przewozy Autokarowe Polska – Węgry.

Przewozy Autobusowe Eurolines MądelTrans z Polski na Węgry są realizowane wyłącznie do takich miast jak :
Parassapuszta, Retsag, Budapeszt. Przystanki Autobusowe w wymiebnionych miastach na Węgrzech zostały umiejscowione na dworcach autobusowych a dokładniej:

- Budapeszt - Dworzec Autobusowy Nepliget
- Retsag - Börzsöny Vendéglő

- Parassapuszta - Parassapuszta - Sahy (H/SK) przejście graniczne

Połączenia Autobusowe z Polski na Węgry linie autobusowe MądelTrans realizują z wg tras:

- Kraków -> Jabłonka -> Trstena -> Parassapuszta -> Retsag -> Budapeszt.

Tanie Bilety Autokarowe
na przewozy autobusowe autokarem Eurolines MądelTrans z Polski na Węgry oraz z Węgier do Polski można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów wszystkich przewoźników wraz z cenami biletów.

Każde połączenie autobusowe widoczne w systemie jest połączeniem aktywnym co oznacza, że można na nie zakupić bilet. Wyszukiwarka umożliwia ponadto zakup, zwrot oraz zmianę zakupionego biletu w systemie online.

Bilety Autokarowe z Polski na Węgry/ z Węgier do Polski
Przewozy Retsag, Budapeszt, Parassapuszta

Przewóz Osób z Polski na Węgry w ramach Eurolines MądelTrans realizuje Linia V-305. Jest ona obsługiwana przez przewoźnika Volanbusz. Wyjazdy są realizowane i obsługiwane 3 razy w tygodniu.

Pasażer ma prawo do przewozu 2 sztuk bagażu podstawowego, o łącznej wadze do 40kg i o łącznych wymiarach 190cm (dł.+szer.+wys.) każdy oraz bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Opłata za każdą sztukę bagażu dodatkowego wynosi 30 PLN w Polsce i 2000 HUF na Węgrzech. O zabraniu bagażu dodatkowego każdorazowo decyduje załoga autokaru. (Ogólne informacje odnośnie Bagażu znajdują się na zakupionym bilecie).


Linia V-305 z Krakowa do BudapesztuGłówna | Eurobus-Eurolines Polska | Eurolines-MądelTrans | Przewozy Eurobus-Eurolines Polska | Przewozy Eurolines MądelTrans | Kontakt | Trasy Eurobus-Eurolines | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego