Linie Autokarowe Eurolines. Tanie Bilety online


Idź do treści

Eurolines Polska, Tanie Przewozy Autokarowe Polska Belgia.

Przewozy Eurobus-Eurolines Polska

Przewozy Autokarowe Eurobus-Eurolines Polska do Belgii
Przewóz osob Polska – Belgia - Belgia.


Belgia to państwo europejskie, położone w zachodniej Europie. Belgia jest członkiem UE. Liczą okolo 11 mln mieszkańców. Graniczy z Francją, Luksemburgiem, Niemcami. Jej stolicą jest Bruksela. Innymi ważnymi miastami Belgii są: Liege, Antwerpia, Gandawa, Charleroi, Brugia, Namur.

W Belgii jest niezwykle dobrze rozwinięta sieć drogowa, która pod względem gęstości, zajmuje pierwsze miejsce w Europie, dzięki czemu transport drogowy do Belgii jest niezwykle łatwy i szybki.
Z Polski do Belgii podróżować można m.in. autokarem firmy Eurolines Polska, z którą dojechać można bezpośrednio do Antwerpii; Brukseli; Charleroi; Gandawy (Gent); Genk.


Tanie Bilety Autokarowe na przewozy autobusowe obsługiwane przez autobusy, autokary Eurobus-Eurolines Polska z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona aktualny rozkład jazdy autobusów Eurolines Polska, dokłądne informacje o godzinie odjazdu, przystanki autobusowe.

Bilety Autobusowe Eurobus-Eurolines Polska do Belgii
Antwerpia; Bruksela; Charleroi; Gandawa; Genk

Pomimo niewielkich rozmiarów, Belgia należy do grupy najlepiej rozwiniętych państw europejskich. Podstawą gospodarki tego państwa jest przemysł oraz wysoko rozwinięte rolnictwo. Od czasu stworzenia Wspólnot Europejskich, Belgia zaczęła dodatkowo pełnił niezwykle ważną rolę w Europie, stając się niepisaną stolicą Unii Europejskiej.

W Brukseli – stolicy kraju zlokalizowane zostały najważniejsze organizacje UE, przyciągając tym samym do miasta ludzi z całej Europy, ale także ze świata. Ponadto zarówno Bruksela, jak i inne miasta belgijskie posiadają liczne atrakcje turystyczne, zachęcające do odwiedzenia i zobaczenia.

Główna | Eurobus-Eurolines Polska | Eurolines-MądelTrans | Przewozy Eurobus-Eurolines Polska | Przewozy Eurolines MądelTrans | Kontakt | Trasy Eurobus-Eurolines | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego