Linie Autokarowe Eurolines. Tanie Bilety online


Idź do treści

Bilety Eurolines MądelTrans, Przewozy Autobusowe Dania.

Przewozy Eurolines MądelTrans

Autokary Eurolines MądelTrans do Danii
Przewozy Autokarowe Polska – Dania.

Przewozy Autobusowe Eurolines MądelTrans z Polski do Danii są realizowane wyłącznie do:
Kopenhagi - ul. Ingerslevsgade, naprzeciwko hotelu DGI-byen. Połączenia Autobusowe z Polski do Danii linie autobusowe MądelTrans realizują z dwóch kierunków w Polsce przez Berlin gdzie wyznacozna została przesiadka do innego autokaru. Zaczynają się one i przebiegają wg traasy:

- Warszawa - > Łódź -> Konin -> Poznań -> Berlin -> Kopenhaga.

- Przemyśl -> Jarosław -> Przeworsk -> Rzeszów -> Ropczyce -> Dębica -> Pilzno -> Tarnów -> Brzesko -> Bochnia -> Kraków -> Katowice -> Chorzów -> Gliwice -> Opole -> Wrocław -> Legnica -> Olszyna -> Berlin -> Kopenhaga.

Tanie Bilety Autokarowe
na przewozy autobusowe autokarem Eurolines MądelTrans z Polski do Danii oraz z Danii do Polski można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów wszystkich przewoźników wraz z cenami biletów.

Każde połączenie autobusowe widoczne w systemie jest połączeniem aktywnym co oznacza, że można na nie zakupić bilet. Wyszukiwarka umożliwia ponadto zakup, zwrot oraz zmianę zakupionego biletu w systemie online.

Bilety Autokarowe z Polski do Danii/ z Danii do Polski
Przewozy Kopenhaga


Przewóz Osób z Polski do Danii w ramach Eurolines MądelTrans są realizowane wyłącznie do Kopenhagi w ramach linii E-980 POLSKA SKANDYNAWIA. Wyjazdy są realizowane i obsługiwane 3 razy w tygodniu.

Bagaż:
Kazdy Pasażer ma prawo do przewozu dwóch sztuk bagażu, o łącznej wadze do 40 kg , o wymiarach 190cm (dł.+szer.+wys.) oraz bagażu podręcznego o wadze do 5kg. Opłata za każdą sztukę bagażu dodatkowego wynosi 20 PLN w Polsce i 100 DKK w Danii.


Połączenia Autobusowe z Warszawy do Kopenhagi

Autokary Eurolines MądelTrans Przemyśl - KopenhagaGłówna | Eurobus-Eurolines Polska | Eurolines-MądelTrans | Przewozy Eurobus-Eurolines Polska | Przewozy Eurolines MądelTrans | Kontakt | Trasy Eurobus-Eurolines | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego