Linie Autokarowe Eurolines. Tanie Bilety online


Idź do treści

Autokary VT Eurolines - Tanie Bilety VT-Eurolines. Sprawdz.

Autokary Eurolines-MądelTrans

Po przejęciu w 2013r przez firmę MądelTrans z Tarnowa linii Eurolines dokonano zmiany nazwy na Eurolines Mądeltrans. W głównej mierze firma realizuje przewozy w kierunku Europy Zachodniej w tym do Niemiec, Belgii, Francji, Włoch, Holandii, Danii, Anglii, Węgier, Słowacji. W ramach uzupełnienia oferty wprowadzone zostały również przewozy do Białorusi a także na Ukrainę. Firma kooperuje z wieloma partnerami (takimi jak: Eurolines PORTUGALIA i EUROLINES FRANCJA), którzy w jej iminieu wykonują przewozy poza Paryż i Grenoble.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe realizowane przez autobusy Eurolines MądelTrans z i do Belgii, Białorusi, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Włoch, Węgry, Ukrainę oraz na Słowację obsługiwane przez autokary Eurolines-Madeltrans można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg połączeń w promocyjnych cenach, zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Eurolines MądelTrans oraz innych przewoźników zrzeszonych w programie EuroTicket.

Tanie Bilety Autokarowe Eurolines MądelTrans

Przewozy autokarowe autokary Biura Madeltrans wykonuja m.in do takich państw i miast Europy jak:

- Belgia
(Bruksela, Gandawa, Liege)

- Białoruś (Mińsk, Brześć)

- Francja (Angers, Belfort, Besancon, Bordeaux, Brive, Caen, Chalon Sur Saone, Chambery, Clermont-Ferrand, Dijon, Grenoble, Lille, Lyon, Metz, Mulhouse, Nancy, Nantes, Orlean, Paryż, Perigueux, Poitiers, Reims, Rennes, Rouen, Saint Etienne, Strasbourg, Tours, Tulle, Ussel)

- Holandia (Amsterdam, Arnhem, Breda, Eindhoven, Haga, Rotterdam, Venlo, Utrecht)

- Słowacja (Trstena/ Trzciana)

- Węgry (Budapeszt, Parassapuszta, Retsag)

- Włochy (Bolonia, Bolzano, Florencja, Modena, Neapol, Rzym Roma, Trento, Werona)

- Ukraina ( Kijów, Żytomierz, Równe, Lwów Lwow)

- Dania (Kopenhaga)

- Niemcy (Aachen, Berlin, Bochum, Bonn, Dortmund, Duisburg, Dusseldorf, Eisenach, Essen, Gelsenkirchen, Karlsruhe, Kolonia Koln, Krefeld, Lipsk Leipzig, Moers, Monachium, Monchengladbach)


Obecnie firma w ofercie ma bilety Europass 15 oraz 30 dniowe, a ich ceny uzależnione są od sezonu, na jaki są one sprzedawane. Te, jak i wszystkie inne bilety na przejazdy z firmą Eurolines nabywać można albo w biurze podróży przewoźnika, zlokalizowanym w Warszawie, przy ulicy Żurawiej 20, albo też drogą internetową. Ta ostatnia możliwość daje szansę pasażerom na zakup biletu autokarowego, bądź dokonanie zmian w rezerwacji, bez wychodzenia z domu. Potwierdzeniem w tym przypadku dokonania rezerwacji jest otrzymanie numeru transakcji wraz z numerem PIN, wykorzystywanych następnie do ewentualnych zmian w rezerwacji, a następnie do wydruku biletu.


Główna | Eurobus-Eurolines Polska | Eurolines-MądelTrans | Przewozy Eurobus-Eurolines Polska | Przewozy Eurolines MądelTrans | Kontakt | Trasy Eurobus-Eurolines | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego